петок, 21 јули 2017  |  Вести денес: 53

Шведска полиција: Ако имате секс во автомобил – не ја заборавајте рачната!

Двојките што се раскомотуваат во нивниот автомобил несмеат да заборават да ја кренат рачната сопирачка, предупреди шведската полиција вчера откако една двојка заврши во провалија.

sex-vo-kola

Последни вести

Двојките што се раскомотуваат во нивниот автомобил несмеат да заборават да ја кренат рачната сопирачка, предупреди шведската полиција вчера откако една двојка заврши во провалија.

За да дадат предупредување полицајците од населбата Содермалм во Стокхолм објавија фотографии од сребрениот караван во провалијата.

racna

На Танто Маунт, рачната останала крената кога кај двојката се разгореле страстите. Безбедноста е на прво место. На сите нивоа, се вели во статусот на полицијата на Твитер.

Инаку овие полицајци се познати по нивните хумористични објави на социјалните медиуми, со помош на кои привлекле над 65.000 следбеници.

Најчитани вести