среда, 28 јуни 2017  |  Вести денес: 25

Свекрвата би требало да знае се за убиството на Јелена

Свекрвата на брутално убиената српска пејачка Јелена Крсмановиќ Марјановиќ, Зорица Крсмановиќ вчера за прв пат по две недели се појавила во јавност, пишува Информер.

svekrva-jelena

Поврзани вести

Свекрвата на брутално убиената српска пејачка Јелена Крсмановиќ Марјановиќ, Зорица Крсмановиќ вчера за прв пат по две недели се појавила во јавност, пишува Информер.

Таа заедно со сопругот Владимир била во шопинг, а се вратиле со полни кеси.

jelena-ubistvo

Инаку, Зорица се занимава со гатање и надрилекарство од убиството на Јелена се криеше од медиумите и не излегуваше од домот.

Таа поради нејзината „професија“ не присуствувала ниту на погребот на пејачката, а одбила да оди на полиграф затоа што тврдела дека тоа ќе и’ ги загорзи натприродните моќи што ги поседува.

Најчитани вести