недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Свршеникот на Џенифер Анистон е толку „надарен“ што мора да носи два пара гаќи

Гостувајќи во телевизиска емисија, Џастин признал дека за тоа не бил свесен додека на снимањето не му рекле дека има голем „алат“, Тој објаснил дека еден ден на снимањето го дочекала интересна глетка.

Justin-Theroux-on-the-set-of-The-Leftovers-filming-in-NYC

Последни вести

Иако не сака да се фали, свршеникот на славната глумица Џенифер Анистон Џастин Терукс е толку „надарен“ така што на снимањето на филмовите мора да носи два пара гаќи за да не му доаѓа „алатот“ до израз.

Гостувајќи во телевизиска емисија, Џастин признал дека за тоа не бил свесен додека на снимањето не му рекле дека има голем „алат“, Тој објаснил дека еден ден на снимањето го дочекала интересна глетка.

Тој видел дека му оставиле два пара гаќи со објаснување дека мора да ги облече бидејќи не сакаат публиката само да гледа во неговото меѓуножје.

 

Jennifer-Aniston-with-fiancé-Justin-Theroux

RN70S5B

Untitled-1

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести