четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 61

Т-Мобиле со низа поволности за промотивната акција „Купи онлајн“

T-Mobile-promocija

Последни вести

T-Mобиле започна промотивна акција за корисниците, кои ќе купат мобилен телефон од интернет продавницата „Купи онлајн“ на http://www.t-mobile.mk.

За корисниците што ќе купат онлајн, T-Mobile обезбеди повеќе модели на атрактивни смартфони со ексклузивен онлајн попуст од 10 отсто.

Освен попустот, за онлајн купувачите следуваат и подароци за моделите соодветно назначени на „Купи онлајн“ од брендовите Samsung и LG, а вклучуваат MICRO SD мемориска картичка од 32GB со USB читач, модерни слушалки AIR Sound или футрола, во зависност од избраниот модел на телефонот.

Промоцијата важи исклучиво за оние корисници што ќе купат преку интернет продавницата „Купи онлајн“ и вклучува бесплатна достава на домашна адреса.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести