Магазин

Таа е најразгаленото дете на познати родители

Таа е најразгаленото дете на познати родители

Ќерката на Ким Кардашиан и Кание Вест е најразгаленото дете на познати родители. Малата Норт Вест неможе да се помири со тоа што на свет дојде нејзиниот помал брат Сеинт и дека повеќе не е во центарот на вниманието, па постојано прави сцени.

Имено, како што пренесуваат светските таблоиди Норт Вест вика кога и говорат дека мора да биде добра постара сестра.

Sleeping Beauty

A photo posted by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Таа не престанува да плаче и ги фрла работите наоколу, а дури и ја гризнала дадилката.

Родителите два пати неделно ја носат кај терпевт за деца, за да се привикне на братот. И покрај паниката во домот, Ким веќе кажа дека сака и трето дете.

My everything

A photo posted by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Инаку, малиот Сеинт се роди на 5-ти декември минатата година.