сабота, 19 август 2017  |  Вести денес: 0

Tag Archives: Башар Асад

pustinska roza-asad asma

АНАЛИЗА: „Пустинската роза“ – главниот поддржувач на Башар Асад

Родена е и израсната во Лондон, добро образована, модерна и секогаш елегантно облечена. Сега пратеници од Обединетото Кралство упорно настојуваат да и’ биде одземен британскиот пасош. Таа е најголемиот...

Најчитани вести