четврток, 17 август 2017  |  Вести денес: 19

Tag Archives: кумановско

132324935

Тракторист загина во сообраќајка во Кумановско

Како што информира денеска Министерството за внатрешни работи, трактористот А.Д. (45) од здобиените повреди починал на местото на несреќата. Смртта ја констатирал лекар од Општа болница Куманово. Увид...

Најчитани вести