среда, 23 август 2017  |  Вести денес: 46

Tag Archives: обложубалница

скопје

Ограбени обложувалница, маркет и автомобил во Скопје

Во спортската обложувалница „Спорт Лајф“ на ул.„Тале Христов“ во Скопје, вчера околу 19:19 часот, две непознати лица маскирани и вооружени со огнено оружје-пиштоли извршиле разбојништво над еден вработен...

Најчитани вести