среда, 11 јануари 2017  |  Вести денес: 34

Tag Archives: распоред

распоредот

Распоредот на Македонија на СП во Франција

Првиот меч кој може да биде и клучен за пласман во нокаут фазата, го играме на 12. јануари, четврток против селекцијата на Тунис, потоа следува аутсајдерот Ангола, па доаѓаат посилните предизвици, Словенија,...

Најчитани вести