среда, 16 август 2017  |  Вести денес: 38

Tag Archives: Супер Куп Скопје

stadion-podgotovki6-640x480

Хрватските медиуми ќе пукнат од љубомора за Супер купот во Скопје – Македонија требало да се избегнува летно време

Хрватските медиуми не можат да се помират што токму Скопје беше избрано од УЕФА за одржувањето на Суперкупот 2017, па почнаа да плукаат „отров“ по одлуката на Нион токму во македонската престолнина...

Најчитани вести