среда, 16 август 2017  |  Вести денес: 38

Tag Archives: Т

dimovski-2-640x323

Димовски до Џафери: Немате право да држите седница со присутна полиција внатре

Никаде во Деловникот не стои дека треба да и се заканувате на пратеничката Авировиќ, не пишува дека имате право да не давате процедурално, рече пратеникот на ВМРО-ДПМНЕ Илија Димовски во обраќањето...

Најчитани вести