сабота, 22 јули 2017  |  Вести денес: 10

Tag Archives: ВМРО-ДМПНЕ

Darko Kostovski SJO

Костовски: Случајот „Тендери“ на СЈО е политички монтиран процес

Случајот „Тендери“ кој го отвори Специјалното јавно обвинителство (СЈО), а се однесува на наводна злоупотреба на службено овластување при избор на фирма за изведба на градба на објектот на Музејот...

Најчитани вести