среда, 26 јули 2017  |  Вести денес: 46

Tag Archives: Ѕид на Сообраќајниот срам

avtomobil-sprotiven-pravec

ВИДЕО: Автомобил вози во спротивен правец на автопат на влез во Скопје!

Снимкава е од утрово, влез на Скопје – Хиподром, обично возам побрзо до крај на лева лента – АВТОПАТ – но, утрово возев под дозволеното и десно – СРЕЌА – моментно се наежив од помислата што...

Најчитани вести