петок, 21 јули 2017  |  Вести денес: 53

Такси излета во Радика кај Дебар

Такси излета во Радика кај Дебар

Такси излета во Радика кај Дебар

Последни вести

Скопјанец со такси возило слета во реката Радика во близина на Дебар. Според информациите на очевидците настанот се случил вчера околу 14 часот, а во него нема повредени, објави Скопјеинфо.

Најчитани вести