понеделник, 24 јули 2017  |  Вести денес: 1

Тамара Тодеска стана мајка, се роди малата Хана

tamara-macka-610x400

Последни вести

Тамара Тодевска роди здраво женско бебенце. Малата Хана е тешка речиси три килограми и долга 49 сантиметри.

На социјалните мрежи, блиски лица на пејачката веќе ја споделија оваа прекрасна вест.

Најчитани вести