недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 7

Тантра стол за поголемо сексуално уживање

tetra-stol

Последни вести

Со желба да го зачините вашиот сексуален живот занемарувајќи го притоа креветот можете да се впуштите во испробување на нови пози со помош на специјално дизајнираниот мабел.

Истражете ги новите Кама Сутра пози во сексот со неверојатниот и уникатен стол, дизајнирана да пружи неверојатно задоволство.

Со ’Тантра столот’ и вие и партнерот ќе доживеете сензационално искуство.

tetra-stol01

Најчитани вести