петок, 28 јули 2017  |  Вести денес: 32

Тантра стол за поголемо сексуално уживање

Истражете ги новите Кама Сутра пози во сексот со неверојатниот и уникатен стол, дизајнирана да пружи неверојатно задоволство.

seks

Поврзани вести

Со желба да го зачините вашиот сексуален живот занемарувајќи го притоа креветот можете да се впуштите во испробување на нови пози со помош на специјално дизајнираниот мабел.

Истражете ги новите Кама Сутра пози во сексот со неверојатниот и уникатен стол, дизајнирана да пружи неверојатно задоволство.

Со ’Тантра столот’ и вие и партнерот ќе доживеете сензационално искуство.

tetra-stol01

Најчитани вести