четврток, 20 октомври 2016  |  Вести денес: 53

Татко монструм: Ја силувал ќерка си 1.370 пати

siluvanje

Поврзани вести

Четириесетгодишен татко монструм од Виена е осуден на казна затвор од седум години бидејќи ја силувал својата ќерка 1.370 пати.

Тој ја силувал ќерка си секојдневно во период од неколку години.

Жртвата, која сега е на 15-годишна возраст, сведочеше дека била силувана 1370 пати од 2009 година. Силувањето започнало откако семејството се преселило од Германија во Австрија.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести