петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Татко ранил син со кујнски нож

noz-krvav-nozfghrthrthrthrt

Поврзани вести

Вчера во Берово, во куќата сопственост на Т.С.(74), дошло до расправија помеѓу истиот и неговиот син П.С (50) при што во еден момент Т.С. земал кујнски нож со кој замавнал кон синот, нанесувајќи му повреди наглавата, рацете и градите.

Со цел да се одбрани П.С., го удрил Т.С. во пределот на главата нанесувајќи повреди. Се превземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести