сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

„Телеграф“: Сопругата на Панки се заклучила во просторија пред да се самоубие

wpid-policiska-lenta-02_thumb_medium500_332

Последни вести

Медицинската сестра која денеска изврши самоубиство со фрлање од шести кат од приватна болница во Скопје е сопруга на познатиот македонки пејач Сашо Каимовски или во јавноста познат како Панки, објави Телеграф.мк

Извори од истрагата за Телеграф.мк информираат дека медицинската сестра претходно се заклучила во просторија каде насилно ја извадила мрежата од прозорците на шестиот спрат и извршила самоубиство. Ова е потврдено и со снимка од камеирте од болницата.

Се очекува МВР да излезе со официјални информации за случајот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести