сабота, 22 јули 2017  |  Вести денес: 3

ФОТО: Жените полудеа по телохранителот на Адел

adel-telohranitel-1

Поврзани вести

Висок, згоден со кратка коса и со крупни сини очи, телохранителот на Адел речиси стана подеднакво популарен како неа.

По породувањетo, пејачката Адел направи пауза во кариерата, но годинава се врати со големиот хит „Hallo“.

adel-telohranitel-2

Адел кој во моментов го достигна врвот на нејзината популарност, никаде не оди без телохранителот. И се ќе беше во ред, ако женските очи низ целиот свет не го скенираа неговиот изглед!

adel-telohranitel-3

Адел, ангажирај уште еден телохранител да го чува твојот телохранител!

Ова е еден од големиот број коментари од припадничките на понежниот пол, а поголемиот број од нив само порачуваат:

„Блазе си ти Адел“.

adel-telohranitel-4

Најчитани вести