атентат

Пронајдени се 36 резултати на тема „атентат“
Балкан

Србија го условува продолжувањето на преговорите, Приштина не сака учество на Белград во истрагата за атентатот

Челникот на владиното биро за поранешната српска покраина Косово и Метохија, Марко Ѓуриќ изјави во вторникот ноќта дека Белград нема...