цсу

Пронајдени се 7 резултати на тема „цсу“
Свет

Лидерот на баварските конзервативци е за нови избори ако социјалдемократите ја одбијат големата коалиција

Челникот на баварската Христијанско-социјална унија (CSU) Хорст Зехофер, сестринска партија во сојузната покраина Баварија на Христијанско-демократската...