драган павловиќ латас

Пронајдени се 6 резултати на тема „драган павловиќ латас“
Македонија Политика

Латас: Неморално е политичари од СДСМ да говорат за слобода на медиумите, а да митингуваат пред Сител

Главниот и одговорен уредник на Сител телевизија Драган Павловиќ- Латас како гостин имаше свое обраќање на Собраниската комисија за...