Голема Богородица

Пронајдени се 5 резултати на тема „Голема Богородица“
Македонија

Груевски: Заедно да се помолиме за здравје, мир, благодети и спасение за секој човек, секое семејство и целата наша држава

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Никола Груевски по повод големиот празник упати честитка до Архиепископ Охридски и Македонски г.г. Стефан. „Дозволете...