Гром

Пронајдени се 42 резултати на тема „Гром“
Македонија

Јакимовски: Со овој договор треба да се откажеме од човековите права на нашето национално малцинство во Бугарија

Откако е дадена таа изјава, од посетата на Заев во Бугарија до денеска, било да се работи за националист, за ултранационалист или за било...
Политика

ГРОМ: Во недела Македонија и Струмица ќе гласаат против политиката и праксата на едно евро од секого за фамилијата Заеви

Ја пренесуваме нивната порака до граѓаните: Почитувани граѓани на Република Македонија, почитувани преставници на медиумите, денес...