хојт ји

Пронајдени се 7 резултати на тема „хојт ји“
ТОП Македонија

Иванов на средбата со Хојт Ли предупреди на преседаните кои ги поткопуваат демократските процеси, а платформата не може да биде услов за составување влада

Преседаните со кои се воведува практика а нелегалното станува легално, ги поткопува основните демократски принципи, рече во понеделникот...