локални избори 2017

Пронајдени се 236 резултати на тема „локални избори 2017“
Македонија

Димков: Притисоци врз граѓаните се забележани секаде каде што ќе се одржи вториот круг од локалните избори

Во владејачката СДСМ соочени со поразот којшто ги очекува во пресрет на вториот круг во Штип, врши притисок врз вработените во штипската...