полиција

Пронајдени се 262 резултати на тема „полиција“
Македонија Крими хроника

Бившиот градоначалник на Свети Николе го оштетил општинскиот буџет за над 700.000 денари, само за гориво

Светиниколската полиција пдонела кривична пријава против поранешниот градоначалник на општината Свети Николе, осомничен дека со злоупотреба...