протестен марш

Пронајдени се 9 резултати на тема „протестен марш“
Македонија

Народот сè погласен во барањата за отфрлање на Тиранската платформа-граѓаните масовно За заедничка Македонија (ФОТО)

Граѓанската иницијатива ЗА ЗАЕДИЧКА МАКЕДОНИЈА, денеска одржа уште еден масовен протест за отфрлање на Тиранската платформа и зачувување...