шилегов

Пронајдени се 31 резултати на тема „шилегов“
Македонија

Данев: Додека СДСМ го бојкотираше Собранието и платеничката револуција го уништуваше Скопје, Шилегов стана побогат за три стана

Лицемерието, манипулациите и безобразното богатење на функционерите на СДСМ, кулминираат, истакнува на денешната прес-конференција...