тв дуел

Пронајдени се 8 резултати на тема „тв дуел“
Македонија

Наместо тет-а-тет средба, Заев ајде на тв-дуел да зборуваме за името и за сите други теми од твоето катастрофално владеење

ВМРО-ДПМНЕ беше многу јасно и порача дека за сериозни теми мора да разговараме како одговорни политичари а не да се баналаизираат со...