внук

Пронајдени се 7 резултати на тема „внук“
Македонија

Внукот на Татарчев со поддршка ЗА ЗАЕДНИЧКА МАКЕДОНИЈА: Да се заколнеш во чест на татковината е нешто многу скапо

Со поддршка за граѓанската иницијатива „За заедничка Македонија“ и за граѓаните кои од ден во ден се повеќе излегуваат на улиците...