заеднничка-македонија

Пронајдени се 4 резултати на тема „заеднничка-македонија“
Македонија

ЗА ЗАЕДНИЧКА МАКЕДОНИЈА ПОВИКУВА НА ГОТОВС: Следната недела е клучна, народот е спремен на се – платформата нема да помине! (ВИДЕО)

Граѓанската иницијатива ЗА ЗАЕДНИЧКА МАКЕДОНИЈА, ги повикува сите граѓани на оваа држава да излезат на протести следната недела која...