зврлевски

Пронајдени се 4 резултати на тема „зврлевски“
Македонија

По одлуката на Антикорупциска ВМРО-ДПМНЕ ја напушти дискусијата: Немаме намера да бидеме дел од противзаконски постапки

Антикорупциска објави дека противзаконски е да се менуваат функционери додека не се одржат изборите. Илија Димовски кажа дека Талат...