вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Тепачка се случила на Џон Кенеди

tepackaslik

Последни вести

Малолетници се степале со повозрасен човек вчера на улицата Џон Кенеди.

По претходна расправија Е.Џ.(17) од с.Света Петка од една страна и Е.Р.(16) се степалесо Џ.Н.(38) од с.Чифлик од друга страна, при што си нанеле видливи повреди.

На учесниците во тепаката им се издадени платни налози.

Најчитани вести