четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 21

Тешка кражба во стан во Битола

krazba2

Поврзани вести

Тешка кражба во станот на Д.В. на улоцата Прилепска во Битола.

Од станот се одземени ловна пушка, златен накит и рачен часовник.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести