понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Тешка кражба во стан во Скопје

krazba-vizbegovo-520x352

Поврзани вести

Тешка кражба во стан во Скопје.

Од станот на С.З. (50), бил одземен разновиден златен накит во вредност од 1.200.000 денари. Се преземаат мерки за откривање на сторителот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести