вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 55

Тешка сообраќајка на Партизанска

Нема информации за тоа како дошло до сударот, и дали има жртви и повредени во сообраќајката.

soobrakjajka-na-partizanska-8

Поврзани вести

Синоќа на булеварот Партизански одреди, на крстосницата во близина на ГУЦ „Здравко Цветковски“  се случи тешка сообраќајна незгода на две возила со скопски регистарски таблички.

Нема информации за тоа како дошло до сударот, и дали има жртви и повредени во сообраќајката.

soobrakjajka-na-partizanska-5

ФОТО: Влатко Перковски (Телеграф.мк)

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести