вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 48

ВИДЕО: Тешка сообраќајка на патот Градско – Велес

soobrakajka.jpg-500 (1)

Последни вести

Вечерва околу 19:30 часот се случи тешка сообраќајна несреќа на патот Градско – Велес.

Причинета е значајна материјална штета, а засега нема информации за повредени и жртви.

Најчитани вести