петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 61

Тешка сообраќајка во Аеродром

teshka-soobrakjajna-nezgoda-vo-aerodrom-210188

Последни вести

Tешка сообраќајна незгода се случи синоќа во скопски Аеродром. За среќа, учесниците и покрај страотниот судир поминаа со полесни повреди, пренесе Вечер.

Незгодата се случи на крстосницата помеѓу булеварите “Јане Сандански” и “Владимир Комаров”, поточно кај популарното Тобако 2.

Најчитани вести