вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 53

Тешка сообраќајка во Ченто

policijanokni4_thumb_medium500_261

Последни вести

Тешка сообраќајна несреќа се случи синоќа околу 22 часот во скопската населба Ченто.

Во сообраќајката се судриле два автомобили кои имале голема материјална штета. Засега нема информации за тоа како дошло до несреќата, ниту пак за посериозни повреди на инволвираните лица.

Повеќе информации за сообраќајката полицијата најави за денеска.

Најчитани вести