четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 59

Тешка сообраќајка во Кисела Вода

soo

Последни вести

Синоќа околу 20 часот се случила тешка сообраќајна несреќа на булеварот „Борис Трајковски” при судир на две возила „шкода октавија” и „рено сеник”.

 Сообраќајката се случила на семафорите кај Супер Тинекс. Полицијата најавува подетални информации за денеска. 

Најчитани вести