понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Тешка сообраќајна несреќа на Партизанска

soobrakajkaaa500 (1)

Последни вести

Денес околу 14 часот се случи тешка сообраќајка во близина на бензинската на Макпетрол, на раскрсницата од булеварот Октомвриска Револуција и Партизанска, кај Карпош 2.

Во несреќата учествувале две возила.

Најчитани вести