петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 51

Тешка кражба во стан во Скопје

krazba

Поврзани вести

Тешка кражба во станот на четириесет и двегодишниот М.Р. од Скопје.

Од станот се одземени 3.000 евра, 1.000 американски долари, 600 швајцарски франци и златен накит.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести