недела, 20 август 2017  |  Вести денес: 41

Tешка сообраќајка кај „Континентал“ (ФОТО)

soobrakajka-na-krov-640x296

Последни вести

Автомобил се преврте на кров доцна попладнево на булеварот „Александар Македонски“ кај хотелот „Континентал“ во Скопје. Причините за сообраќајната несреќа се уште не се познати.

15205795_10154618318775499_2067050625_o

На местото на настанот се излезени екипи на Итната медицинска помош и на скопската полиција.

Засега нема информации за загинати или повредени.

Фото: Република

Најчитани вести