вторник, 25 јули 2017  |  Вести денес: 58

ФОТО: Тешка сообраќајка во скопски Аеродром

Неколку автомобили се оштетени во тешка сообраќајна несреќа која се случила ноќеска во скопската населба Аеродром.

ФОТО: Ѕид на сообраќајниот срам

ФОТО: Ѕид на сообраќајниот срам

Последни вести

Неколку автомобили се оштетени во тешка сообраќајна несреќа која се случила ноќеска во скопската населба Аеродром.

Според коментарите на социјалните мрежи, станува збор за верижен судир во кој оштетени се 5 автомобили. Засега нема информации дали има повредени во несреќата.

Најчитани вести