недела, 23 јули 2017  |  Вести денес: 41

Тешка сообраќајка во Центар, се судрија такси возила

Тешка сообраќајна несреќа се случи денеска на раскрсницата помеѓу булеварот „Св. Kлимент Охридски“ и булеварот „Теодосиј Гологанов“ во Скопје.

centarnews2-640x360

Поврзани вести

Тешка сообраќајна несреќа се случи денеска на раскрсницата помеѓу булеварот „Св. Kлимент Охридски“ и булеварот „Теодосиј Гологанов“ во Скопје.

Полицијата е на терен и врши увид на местото на несреќата.

Повеќе фотографии на Centarnews

Најчитани вести