вторник, 30 мај 2017  |  Вести денес: 21
pojavi

POZICIJA:

drugi

SPOZICIJA:

 • _DSC1724

  Сообраќајот во Прилеп уреден по европски терк со кружни текови, катни гаражи и нови паркинзи (ФОТО и ВИДЕО)

 • pojavi

  POZICIJA:

  drugi

  SPOZICIJA:

 • velosipedizam-500

  Поднесени над 1.300 барања за субвенции за велосипеди до Град Скопје

 • pojavi

  POZICIJA:

  drugi

  SPOZICIJA:

 • zaev2-94824

  Заев ја презентираше новата владина програма

 • pojavi

  POZICIJA:

  drugi

  SPOZICIJA:

 • без струја

  Без струја утре дел од Карпош, Центар и Кисела Вода

 • pojavi

  POZICIJA:

  drugi

  SPOZICIJA:

 • mnozinstvo-640x362

  Мнозинството одби локалните избори да се закажат во итна постапка