петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 30

Тетовчанец прободен со нож

dwayne-ward-17-intensive-care-following-knife-attack

Поврзани вести

На 06.08.2014 година, околу 17,00 часот, во Тетово во нас. Блок-82 дошло до тепачка помеѓу неколку лица, меѓу кои бил и У.А(20) од Тетово, кој бил повреден со нож и пренесен во Клиничка болница Тетово.

Извршен е увид на местото на настанот и се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести